یکشنبه, 01 شهریور 1394 ساعت 13:29

گروه مهندسی آترینا مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(8 رای‌ها)

گروه مهندسی آترینا به عنوان مجموعه ای پیشرو در صنعت تاسیسات به ارائه خدمات فنی مهندسی و فعالیت تخصصی در زمینه سیستم های سرمایشی گرمایشی و تهویه مطبوع شامل مشاوره و تامین تاسیسات مکانیکی الکتریکی ، طراحی، نظارت، اجرا و راه اندازی پروژه های مختلف ساختمانی و صنعتی در کشور می پردازد.

مدیران و کارکنان این شرکت به عنوان پایه گذاران بومی سازی و اجرای سیستم ها و تکنولوژی های نوین و پیشرفته تاسیساتی کشور شناخته می شوند. طراحی، نصب، نظارت، راه اندازی و بهره برداری از تکنولوژی بویلرهای چگالشی در کشور برای اولین بار توسط کارکنان این شرکت و پس از گذراندن دوره های متعدد آموزشی در کشورهای اروپایی صورت پذیرفت که نتیجه آن در حال کار بودن بیش از 200 موتورخانه مجهز به این تکنولوژی در کشور می باشد. طراحی و استفاده گسترده از سیکل های اولیه ثانویه به منظور ارتقاء دانش فنی مهندسی کشور و کاهش مصارف انرژی در کنار کنترل پذیری مطلوب سیستم های تاسیساتی از دیگر رویکردهای گروه مهندسی آترینا طی سال های اخیر بوده است.

همکاری در طراحی و راه اندازی بزرگترین پروژه خورشیدی کشور، طراحی اولین پروژه سبز کشور (برج های مسکونی کوثر)، طراحی تاسیسات مکانیکی و الکتریکی اولین ساختمان انرژی صفر کشور، طراحی، نظارت و راه اندازی بزرگترین پروژه بویلرهای چگالشی کشور در بخش مسکونی و غیر مسکونی، سرویس دهی، پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش در زمینه تجهیزات و سیستم های سرمایشی گرمایشی، پروژه ملی طراحی، نصب و بهره برداری از سیستم های تولید همزمان برق و حرارت و برودت (CCHP) از دیگر فعالیت ها و خدماتی می باشند که با همکاری شرکت های معتبر بین المللی توسط مدیران و کارکنان گروه مهندسی آترینا انجام شده است.

با توجه به فعالیت های درخشان تخصصی گروه مهندسی آترینا در زمینه تاسیسات و سیستم های انرژی، این شرکت از سال 1393 به عنوان نماینده انحصاری شرکت کیتورامی کره جنوبی در هر دو بخش گرمایش و سرمایش با رویکرد تامین تجهیزات و تکنولوژی های مدرن و با کیفیت با رویکرد فنی مهندسی فعالیت می نماید.

 

 

 

خواندن 4895 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 20 فروردين 1397 ساعت 11:50