پنج شنبه, 08 مرداد 1394 ساعت 12:51

معرفی شرکت کیتورامی مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(8 رای‌ها)

شرکت کیتورامیدر سال 1962، گروه Kiturami با تکیه بر صنعت بویلر خانگی، با ایجاد توسعه و تحول در زمینه تهویه مطبوع و گرمایش، تاریخ جدیدی را در صنعت تاسیسات بوجود آورد. در طول نیم قرن پژوهش و فعالیت بی وقفه، با پیشبرد تکنولوژی گرمایشی و سرمایشی ساختمانی، این کمپانی توانست در میان ابرشرکت های تولید کننده تجهیزات تاسیساتی و تهویه مطبوع دنیا قرار گیرد و با حجم بالای فروش و ارائه خدمات گسترده پس از فروش بشرکت کیتورامیه مشتریان، علاوه بر رضایتمندی همگانی، خود را در میان سه کمپانی برتر HVAC دنیا معرفی نماید.

 

این کمپانی در طی سال های 1985 و 1988، به تکنولوژی solid air دست یافت که در واقع پایه صنعت تهویه مطبوع خانگی محسوب می گردد و پس از آن فعالیت خود را در همه زمینه های مرتبط با تهویه مطبوع، سرمایش و گرمایش گسترش داد. در همین راستا با خرید کل سهام کمپانی های shinsung در 2008 و century در 2009 بعنوان اعضای جدید این شرکت، kiturami توانست به گروه شماره یک در تهویه مطبوع و سرمایش در آسیا بدل گردد. استفاده از تکنولوژی های به روز و حجم فروش بالا، این گروه را به عنوان یک کمپانی جهانی عالی رتبه مطرح نمود.

در حال حاضر این کمپانی برای بسیاری از برندهای معتبر دنیا همچون Hitachi و Carrier محصولات سرمایشی و گرمایشی تولید نموده و با نام تجاری شرکت های دیگر در بازار ارائه می نماید.

اخذ گرید A تولید محصولات سبز و منطبق با حداقل مصرف انرژی و انرژی های سبز از جمله افتخارات این کمپانی محسوب می گردد. بر این اساس این کمپانی موفق به دریافت گواهینامه ها و استانداردهای لازم در زمینه کاهش مصرف انرژی و محصولات بهینه متناسب با بازارهای جهانی گردیده است.hatrina.org

استاندارد های کیتورامیاستاندارد های کیتورامیاستاندارد های کیتورامیاستاندارد های کیتورامیکیتورامیاستاندارد کیتوارمیجوایز کیتورامیجوایز کیتورامی


شرکت کیتورامی

خواندن 4987 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 20 فروردين 1397 ساعت 11:57