پنج شنبه, 08 مرداد 1394 ساعت 23:35

سیستم های چگالشی مرکزی

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

بویلرهای چگالشی
در نسل نوین سیستم های گرمایشی از پکیج های مرکزی چگالشی استفاده می گردد که به لحاظ ابعاد و اندازه و فضای تعمیرات و نگهداری دارای تفاوت زیادی با سیستم های متداول بوده و فضای موتورخانه را به حداقل کاهش می دهد. بهره مندی از سیستم کنترل یکپارچه و جبران ساز محیطی، تطبیق سایز دیگ و مشعل، مشعل های تشعشعی ماتریکسی فن دار با دور متغیر 30%  الی 100%، عمر بالا، کاهش استهلاک، مدیریت مصرف انرژی و کاهش آن به میزان 50% نسبت به سیستم های غیرچگالشی، افزایش اختلاف دمای رفت و برگشت دیگ و در نتیجه کارکرد بر روی حالت چگالشی که ایجاد خوردگی ننموده و دمای دودکش مابین 50 الی 70 درجه سانتیگراد خواهد بود، عدم نیاز به فونداسیون به دلیل وزن کمتر و بدون لرزش بودن دستگاه که امکان نصب دستگاه بر روی پشت بام را فراهم می سازد، کارکرد بسیار مناسب در شرایط سیستم های اولیه و ثانویه که امکان ایجاد شرایط چگالشی را در تمامی اقلیم ها و با سیکل های گرمایشی مختلف فراهم می سازد، همگی از مهمترین برتری ها و ویژگی های سیستم چگالشی می باشد.


مبدل های حرارتی راندمان بالای استنلس استیل
از مهمترین مزایای پکیج های مرکزی چگالشی استفاده از مبدل های حرارتی راندمان بالای جریان مخالف از استنلس استیل است که امکان تبادل حداکثری را میان دو سیال حامل انرژی (گاز تولیدی) و دریافت کننده انرژی (آب داخل دیگ) فراهم می سازد. عمر بالای مبدل، مقاومت بالا در برابر خوردگی و نشست رسوب، استحکام بالا در برابر ضربه و سرعت بالای پاسخ دهی از مهمترین مزایای مبدل های حرارتی این پکیج های مرکزی چگالشی می باشد.

مشعل های ماتریکس مدولار فن دار دور متغیر
استفاده از مشعل راندمان بالای تشعشعی که در نسل نوین مشعل های تشعشعی با افزایش قابلیت توان تشعشعی و یکپارچگی توزیع حرارت در محفظه احتراقی، کنترل مرحله ای و خطی، برقراری شرایط کامل کنترلی میان توان حرارتی مورد نیاز و دماهای محیط خارج، کمترین میزان مصرف انرژی در مقایسه با سایر مشعل های قابل استفاده در سیستم های چگالشی از برتری های مهم این سیستم ها به شمار می آید.

مشعل ماتریکس تشعشعی مشعل ماتریکس تشعشعیکنترل پذیری کامل و یکپارچه بویلرهای چگالشی
کنترل پیوسته و کامل کلیه پارامترهای کارکردی و بهره برداری به صورت یکجا


ابعاد و اندازه بسیار مناسب و کاهش فضای موتورخانه
به دلیل پکیج بودن این بویلرها تا ظرفیت های متوسط و البته کوچک بودن در ظرفیت های خیلی بالا نسبت به مدل-های مشابه و بویلرهای غیرچگالشی، و همچنین کاهش فضای مورد نیاز جهت تعمیرات و نگهداری، این تجهیزات فضای مفید معماری بیشتری را برای کارفرما ایجاد نموده و عملا موجب توجیه اقتصادی پروژه در استفاده از این سیستم ها می شوند.


نصب و راه اندازی ساده
نصب و راه اندازی این سیستم ها به دلیل یکپارچگی کلیه قسمت ها و تجهیزات بسیار ساده بوده و بدون هزینه، نصب و راه اندازی می گردند


عدم نیاز به فونداسیون
از مهمترین مزایای این بویلرهای چگالشی عدم نیاز به فونداسیون وموارد اجرایی در زیر دیگ ها می باشد که در طراحی این بویلرها از فونداسیون استفاده شده و نیازی به اجرای سازه در زیر دستگاه نمی باشد. همچنین وزن پائین دستگاه مکمل این موضوع می باشد.
خواندن 4108 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 11 آذر 1394 ساعت 18:17
محتوای بیشتر در این بخش: « پکیج دیواری چگالشی Kiturami

محصولات گرمایشی و سرمایشی 

p10.jpgp11.jpgp12.jpgp13.jpgp2.jpgp3.jpgp4.jpgp5.jpgp6.jpgp7.jpgp8.jpgp9.jpg