info [at] kiturami [dot] co.ir

22734820 (21)98+

یکشنبه, 22 تیر 1399 11:27

معرفی شرکت کیتورامی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

 

در سال 1962، گروه Kiturami با تکیه بر صنعت بویلر خانگی، با ایجاد توسعه و تحول در زمینه تهویه مطبوع و گرمایش، تاریخ جدیدی را در صنعت تاسیسات بوجود آورد. در طول نیم قرن پژوهش و فعالیت بی وقفه، با پیشبرد تکنولوژی گرمایشی و سرمایشی ساختمانی، این کمپانی توانست در میان ابرشرکت های تولید کننده تجهیزات تاسیساتی و تهویه مطبوع دنیا قرار گیرد و با حجم بالای فروش و ارائه خدمات گسترده پس از فروش بشرکت کیتورامیه مشتریان، علاوه بر رضایتمندی همگانی، خود را در میان سه کمپانی برتر HVAC دنیا معرفی نماید.

این کمپانی در طی سال های 1985 و 1988، به تکنولوژی solid air دست یافت که در واقع پایه صنعت تهویه مطبوع خانگی محسوب می گردد و پس از آن فعالیت خود را در همه زمینه های مرتبط با تهویه مطبوع، سرمایش و گرمایش گسترش داد. در همین راستا با خرید کل سهام کمپانی های shinsung در 2008 و century در 2009 بعنوان اعضای جدید این شرکت، kiturami توانست به گروه شماره یک در تهویه مطبوع و سرمایش در آسیا بدل گردد. استفاده از تکنولوژی های به روز و حجم فروش بالا، این گروه را به عنوان یک کمپانی جهانی عالی رتبه مطرح نمود.
در حال حاضر این کمپانی برای بسیاری از برندهای معتبر دنیا همچون Hitachi و Carrier محصولات سرمایشی و گرمایشی تولید نموده و با نام تجاری شرکت های دیگر در بازار ارائه می نماید.

 

 

 

گستره کاملی از انواع سیستم‌های سرمایشی شامل چیلرهای جذبی، سانتریفیوژ، تراکمی، سیستم‌های هوارسان و تجهیزات سرمایشی صنعتی از جمله تجهیزات و محصولات تولید شده در این شرکت می‌باشند که به کشورهای مختلف از جمله آمریکا، اتحادیه اروپا، روسیه و ... صادر می‌گردد.

 

 

 

 

 محصولات کیتورامی:


چیلر جذبی آب گرم
چیلر جذبی آب داغ
چیلر جذبی شعله مستقیم
چیلر جذبی مالتی انرژی (هایبریدی)
انواع فن کویل
بویلر چگالشی
پکیج راندمان بالای دیواری
چیلر تراکمی هواخنک و آب خنک مجهز به کمپرسور اسکرو
چیلر تراکمی هواخنک و آب خنک مجهز به کمپرسور اسکرال

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخذ رتبه A تولید محصولات سبز و منطبق با حداقل مصرف انرژی‌های سبز از جمله افتخارات این کمپانی محسوب ‌می‌گردد. بر این اساس این شرکت موفق به دریافت گواهینامه‌ها و استاندارد‌های لازم در زمینه کاهش مصرف انرژی و محصولات بهینه متناسب با بازار‌های جهانی گردیده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ویدئو کیتورامی

خواندن 1401 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 22 تیر 1399 11:27
محتوای بیشتر در این بخش: « شبکه نمایندگی

 

 

در سال 1962، گروه Kiturami با تکیه بر صنعت بویلر خانگی، با ایجاد توسعه و تحول در زمینه تهویه مطبوع و گرمایش، تاریخ جدیدی را در صنعت تاسیسات بوجود آورد. در طول نیم قرن پژوهش و فعالیت بی وقفه، با پیشبرد تکنولوژی گرمایشی و سرمایشی ساختمانی، این کمپانی توانست در میان ابرشرکت های تولید کننده تجهیزات تاسیساتی و تهویه مطبوع دنیا قرار گیرد.

ارتباط با ما

آدرس: تهران - قیطریه - بلوار اندرزگو - خیابان سلیمانی غربی - پلاک 90

تلفن: 22734820 (21)98+

فکس: 22734899 (21)98+

ایمیل: info [at] kiturami [dot] co.ir

 

whatsapp telegram instagram